Zúčastnili jsme se veletrhu DŘEVOSTAVBY 2014 / 6. – 9. 2.

31. 1. 2014

Zúčastnili jsme se 9. Mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů DŘEVOSTAVBY 2014, který proběhl 6. – 9. 2. 2014.

Proč veletrh DŘEVOSTAVBY 2014?

Dřevěné stavby, konstrukce a izolace představilo 80 firem. Většina těchto společností se zabývá také výstavbou nízkoenergetických a pasivních domů, projekční a architektonickou činností. Mezi nejznámější patří ATRIUM, HAAS FERTIGBAU, OKAL a společnost PRODESI/DOMESI, která postavila na veletrhu dva domy v reálné velikosti 1:1 – FUTURA NEO a FUTURA FREESTYLE. Sruby a roubenky nabídnou společnosti SRUBOVÉ DOMY HANIŠ, DREVODOM RAJEC a další. Dřevěné výrobky pro exteriér i interiér a materiály a technologie do dřevostaveb představí 20 firem jako např. FERMACELL, JAF HOLZ atd. Na své si přišli i zájemci o stroje a nástroje pro zpracování a opracování dřeva. Součástí veletrhu byly i expozice firem zaměřené na okna, dveře, podlahy, schodiště, bazény, centrální vysavače a zabezpečovací systémy. Celkem se na veletrzích DŘEVOSTAVBY, WINDOOR EXPO, MODERNÍ VYTÁPĚNÍ a KRBY A KAMNA představí 300 firem.

Více informací na webu pořadatele

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři