Poptávkový formulář

Sdělte nám prosím přes tento formulář Váš požadavek, k čemu by měl být modul (či sestava modulů nebo mobilní dům) určený – trvalé bydlení, chatka, komerční využití, pronájem pro studenty, cukrárna, restaurace, kancelář, domov pro seniory, mateřské školy, hlídací centra, povodňová centra a správní celky a např. i hausbóty. Pro kolik osob, popřípadě jak hodně byste chtěli modul či mobilní domy zateplit v návaznosti na předpokládanou úsporu nákladů za teplo při bydlení, kde by stavení mělo být umístěno (zda jde o stavební či nestavební pozemek a konkrétněji kde – lokalita a č.p.p.) a my Vám připravíme nabídku na míru včetně umístění stavby na pozemek. Právě z tohoto důvodu vycházíme vstříc individuálním potřebám zákazníků.

Tento návrh, zakreslení do terénu, či předjednání záměru s místním úřadem, je zcela zdarma. Rovněž zdarma pro naše zákazníky děláme návrh dispozice a vizualizace objektu dle požadavků a poté nezávazná konzultace s našimi odborníky z řad projektantů, architektů a obchodních zástupců.

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Zpráva či poptávka

  Ochrana proti spamu *captcha

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře výhradně pro interní potřebu Mobile Corporation a.s.

  Aktuálně

  22. 12 . 2016

  PF 2017

  28. 10 . 2016

  Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

  Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

  27. 10 . 2016

  Právě stavíme prototyp hausbótu

  Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

  26. 10 . 2016

  Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

  Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

  Partneři