Objednat prohlídku již realizované stavby

Na požádání Vám ukážeme jakoukoliv již zhotovenou stavbu nebo právě rozestavěnou (vždy cca 3–4 stavby). Stačí upřesnit preferovanou lokalitu a typ stavby.

Touto službou chceme vyjít vstříc všem klientům, kteří se chtějí seznámit s naší prací, chtějí si upřesnit svou představu o bydlení. Na všechny naše stavby jsme hrdí a rádi se Vám s nimi pochlubíme.

Prohlídka a 1. konzultace je navíc zcela zdarma!

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Preferovaná lokalita, typ stavby, ...

Ochrana proti spamu *captcha

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře výhradně pro interní potřebu Mobile Corporation a.s.

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři