Doprava

Moduly jsou koncipovány tak, aby je bylo možné převážet v celku po pozemních komunikacích. Pro Českou republiku spolupracujeme s dopravci, kteří mají vyjednanou neomezenou výjimku na přepravu objektů do šířky 3,5 m. Dle možnosti kamionové přepravy pak omezujeme délku jednotlivých modulů max. na 12 m. Výška modulů je pak standardně 3 m, což zaručuje dostatečnou světlou výšku místností a možnost přepravy po většině pozemních komunikacích i dálnicích.

Pokud se jedná o dodávku kompletního modulu k dopravě, stačí běžný kamion s návěsem a autojeřáb na naložení a osazení na pozemku. Hmotnost modulu je přibližně 4,5 tun u 8 m modulu a 5,5 tun u 10 m modulu. Moduly je možné dodávat také v rozloženém stavu po dílcích, čímž se náklady na dopravu dále snižují. Jsme také schopni zajistit paneláž tak, aby jednotlivé dílce byly přenositelné bez potřeby používání mechanizace.

Převoz hotového obytného modulu zákazníkovi

Odvoz ukázkového mobilního domu z veletrhu

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři