Nové: Rekreační chatky s kopulovitým designem

chatky-les

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Koncept nenáročných montovaných chatek se zrodil před dvaceti lety ve Velké Británii a od té doby koncept montovaných dřevěných chatek prošel řadou změn. Díky univerzálnosti konceptu se již postavilo nesčetné množství podobných domečků po celé Evropě, USA i Kanadě, které slouží převážně k rekreačním účelům na plážích, u jezer, v lesích, ale i na horách. My Vám nabízíme originální rekreační chatky s nádherným a zároveň praktickým designem, které si zamilujete na první pohled.

Naše společnost Vám zajistí vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do Z.

  • Chatku přivezeme na místo v několika málo dílcích
  • Připravíme pozemek pro umístění chatky
  • Chatku smontujeme a postaráme se, abyste byl exteriér i interiér chatky přesně podle Vašich představ
  • A můžete bydlet a nerušeně relaxovat

vizualizace

Model 01

  • 2500 mm (šířka) X 5090 mm (délka) X 2650 mm (výška)
  • Jedná se o základní nejmenší model bez koupelny

Model 02

  • 3600 mm (šířka) X 7240 mm (délka) X 3350 mm (výška)
  • Obývací pokoj včetně ložnice, koupelna

Oba modely lze na přání zákazníka dispozičně modifikovat s ohledem s předpokládanou funkci chatky.

Lze je vybavit i netypickým interiérem jako je sauna (kdo by nechtěl mít saunu na zahradě 🙂 ), vytápěná zimní zahrada pro rostliny, úložný prostor a nesčetně dalších možností využití.

Sauna

Využití montovaných rekreačních chatek je velmi široké

Tyto chatky se nejčastěji využívají jako rekreační chatky v kempech v turistických oblastech, v autokempech, ve westernových městečkách, stejně tak v nejrůznějších obecních chatových oblastech jako malé zahradní domky. Své využití si nachází díky ekologickým materiálům i ve sportovních či zdravotnických střediscích,  nebo v dětských táborech.

V zahraničí je ubytování v turistických zařízeních zajištěno téměř výhradně v podobných praktických dřevěných obytných boxech (montovaných domech). Tyto domečky ve své podstatě nahrazují hotelové pokoje pro 1–2 osoby. Jsou velmi rentabilní oproti klasickým stavbám z cihel, tvárnic či dalších ne-dřevěných materiálů.

Pro kemp jsou tyto prostory vellmi výhodné: jsou kompaktní, lehké, levné, ale velmi trvanlivé a spolehlivé, jejich vytápění je nenáročné. Snadno se umístí i v hůře dostupném terénu, zapadají harmonicky do malebným výhledem lesa, na hory.

Komplexní řešení pro kempy a relaxační střediska

kemp

Konstrukce a montáž chatek

 

Chatky jsou vyrobeny z kvalitních dřevěných materiálů (borovicové a další dřevo), OSB desek, přičemž můžeme na přání zhotovit libovolnou fasádní úpravu (šindele, palubky, dokonce sláma apod.).

stavba01 stavba02 stavba03

Převoz a montáž montovaných chatek jsou snadné

Fotogalerie již hotových řešení – variabilita a možnost individuálních úprav (povrchové materiály, konstrukce, interiér)

 

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři