FAQ

Nejčastěji kladené otázky:

Jaká je životnost dřevostaveb?

Konstrukční životnost je 80-100 let při dodržení pokynů k užívání stavby.

Je třeba stavební povolení?

Od 1.1.2013 dle novelizace stavebního zákona musí být minimálně ohlášení umístění stavby. Do 25 m² bez stavebního povolení či ohlášky, pokud není objekt určen k bydlení.

Jak je rychlá výstavba domu?

Díky prefabrikaci ve výrobní hale se můžeme bavit o 5-8 týdnech.

Není v dřevostavbě vyšší riziko požáru?

Pokud je dřevostavba realizována dle protipožárních předpisů, vykazuje optimálnější hodnoty nežli např. ocelová konstrukce. Vše vychází z projektové dokumentace a požárních norem.

Není v dřevostavbách vše slyšet?

Nikoliv, používáme kročejové izolace mezi patry. Mezi místnostmi je používaná akustická izolace, která také eliminuje přeslechy mezi místnostmi.

Je možné postavit dřevostavbu i na místě?

Ano, pokud je ztížená dostupnost na pozemek nebo je k tomu jiný důvod. Jsme schopni postavit dřevostavbu i trámkovou metodou TWO BY FOUR.

plakat-zepreduplakat-zezadu

Ministerstvo pro místní rozvoj, odbor stavebního řádu – Mobilní domy (PDF)

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři