Rodinný dům Kyjov

Prezentovaná novostavba rodinného domu je typickým příkladem oblíbeného cenově dostupného přízemního nepodsklepeného nízkoenergetického domu s obytným podkrovím a garáží. Dům zastřešený sedlovou střechou s veškerými fasádami v omítce světlého přírodního odstínu je umístěný na úzkém, mírně se svažujícím pozemku. Rozměry domu jsou 12,85 x 13,82 m. Vstup do objektu je ze směru ulice přes štítovou fasádu ze severozápadní strany.

Převažující potřebu tepelné energie na vytápěni si dům zajišťuje ze solární energie, nadměrné zisky z dodatečně instalované časti s fotovoltaickými články jsou prodávány do místní elektrické sítě.

Zpět na reference

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři