Odkazy

Dřevostavitel – Dřevostavby online

Zajišťujeme pořádání firemních akcí na míru. Jsme specialisté na pronájem atrakcí typu skákací hrad pro děti, sumo ring, aerotrim a dalších.

Naše reklamní agentura Vám nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace – tisk billboardů, autopolepy, reklamní textil… Individuální přístup ke každému klientovi samozřejmostí.

V různém průmyslovém prostředí, jako je těžké průmyslové prostředí, extrémní teplotní prostředí, nebezpečné či jinak náročné prostředí, využijete ethernet switche.

Nábytek pro dokonalé bydlení

Náš kontejner vám poslouží velmi dobře na odpad i na nový stavební materiál.

Nabízíme kompletní realizace interiéru Olomouc od A do Z. Působíme primárně v Olomouckém kraji (Olomouc, Šumperk, Rýmařov, Prostějov, Přerov), ale realizujeme interiéry i po celé ČR.

Ekonomické stavby – Dřevostavby: Bydlete v přírodě. Bydlete úžasném dýchajícím domě.

Ekonomické stavění – Nevíte s něčím rady? Zde najdete veškeré technologie a postupy, které Vám pomohou při stavbě domu.

Ekonomické stavby Získejte užitečné informace o vhodných fotovoltaických systémech pro Váš rodinný dům.

Úspora ekonomických staveb Snižte náklady, jak na stavbu samotnou, tak zejména na energie, které jsou celoročně k životu v domě potřeba.

Ekonomické stavby Navštivte internetový portál o interiérech a bydlení

Usporne domy skusenosti – Pasívny dom umožňuje ušetriť až 90% nákladov na vykurovanie pri zachovaní vysokého štandardu bývania.

Sídlo pro firmy

Stěhování po celé ČR – jsme nejlevnější a nejrychlejší, můžete se sami přesvědčit, máme profesionální stěhovací tým.

Reality v USA na Floridě – vynikající investice do nemovitostí v Americe, ale i luxusní bydlení na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Specializujeme se na plastová okna a sítě proti hmyzu. Poradíme si i s exteriérovými a interiérovými doplňky. Montujeme a servisujeme dveře a vrata. Sídlíme v krásné obci Úsov nedaleko Mohelnice, ale působíme i po celé ČR.

Inovační řešení DataHub je snadno rozšířitelné na konkrétní aplikace a zařízení. Vaše informační systémy jsou naší specializací a starostí. DataHub staví na komunikaci s informačními zařízeními a jejich propojením s Vaším informačním systémem.

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři