Odkazy

Dřevostavitel – Dřevostavby online

Zajišťujeme pořádání firemních akcí na míru. Jsme specialisté na pronájem atrakcí typu skákací hrad pro děti, sumo ring, aerotrim a dalších.

Naše reklamní agentura Vám nabízí kompletní služby z oblasti reklamy a propagace – tisk billboardů, autopolepy, reklamní textil… Individuální přístup ke každému klientovi samozřejmostí.

V různém průmyslovém prostředí, jako je těžké průmyslové prostředí, extrémní teplotní prostředí, nebezpečné či jinak náročné prostředí, využijete ethernet switche.

Náš kontejner vám poslouží velmi dobře na odpad i na nový stavební materiál.

Nabízíme kompletní realizace interiéru Olomouc od A do Z. Působíme primárně v Olomouckém kraji (Olomouc, Šumperk, Rýmařov, Prostějov, Přerov), ale realizujeme interiéry i po celé ČR.

Sídlo pro firmy

Reality v USA na Floridě – vynikající investice do nemovitostí v Americe, ale i luxusní bydlení na jednom z nejkrásnějších míst světa.

Specializujeme se na plastová okna a sítě proti hmyzu. Poradíme si i s exteriérovými a interiérovými doplňky. Montujeme a servisujeme dveře a vrata. Sídlíme v krásné obci Úsov nedaleko Mohelnice, ale působíme i po celé ČR.

Jak na rekonstrukci koupelny se dozvíte na blogu kolegů z Ústeckého kraje – firma Šujan z Mostu.

3D skenování interiérů je rychlou a levnou cestou, jak provést zaměření i složitých a rozsáhlých staveb. Této činnosti se věnuje firma ProgeoData z Jihlavy.

Při demolici stavby s obsahem azbestu dbejte všech bezpečnostních opatření! Likvidaci azbestu nabízí kvalitně firma Removal s.r.o.

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři