Sanace dřevostavby zaplavené povodněmi v pražské Zoo

Galerie fosílií jako součást naučné stezky v pražské ZOO

Byli jsme požádáni společností Geotrade Bohemia, jež provozuje výstavní a prodejní galerii fosílií v pražské Zoo o sanaci námi postavené stavby (výstavba r. 2012).

Sami se podívejte, jak hodně zde bylo vody a že se stavbě témeř nic nestalo. Bylo zapotřebí odhalit konstrukce, vyndat mokrou izolaci, vysušit dřevěné prvky, naimpregnovat a opětovně zateplit a zaklopit OSB deskami. Celá sanace netrvá déle než měsíc. Kdyby se toto mělo dělat u zděné stavby, stejný rozsah vysoušení by trval i šestinásobně dlouho.

Zpět na reference

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři