Nemohli jsme se Vám na veletrhu věnovat? Zveme Vás na prohlídku našeho modulu v Praze Holešovicích!

16. 2. 2015

Všem našim návštěvníkům veletrhu DŘEVOSTAVBY 2015 děkujeme za milou společnost a těšíme se na budoucí spolupráci.

Pokud jsme se někomu z důvodu velké poptávky nemohli na místě věnovat, omlouváme se. Rádi to však napravíme tímto Vás zveme na prohlídku do jednoho z našich základních modulů do Prahy 7 – Holešovice.

Stavte se za námi na dobré vínko a poptejte se na vše, co jsme na veletrhu nestihli, nebo pokud jste neměli čas se na něj dostavit. Po dohodě je možné se s námi domluvit na jakémkoliv čase. Volejte ZDARMA 800 73 73 79 nebo vyplňte tento formulář.

  Jméno a příjmení *

  E-mail *

  Telefon *

  Zpráva či poptávka

  Ochrana proti spamu *captcha

  Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře výhradně pro interní potřebu Mobile Corporation a.s.

  Aktuálně

  22. 12 . 2016

  PF 2017

  28. 10 . 2016

  Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

  Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

  27. 10 . 2016

  Právě stavíme prototyp hausbótu

  Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

  26. 10 . 2016

  Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

  Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

  Partneři