Nemohli jsme se Vám na veletrhu věnovat? Zveme Vás na prohlídku našeho modulu v Praze Holešovicích!

16. 2. 2015

Všem našim návštěvníkům veletrhu DŘEVOSTAVBY 2015 děkujeme za milou společnost a těšíme se na budoucí spolupráci.

Pokud jsme se někomu z důvodu velké poptávky nemohli na místě věnovat, omlouváme se. Rádi to však napravíme tímto Vás zveme na prohlídku do jednoho z našich základních modulů do Prahy 7 – Holešovice.

Stavte se za námi na dobré vínko a poptejte se na vše, co jsme na veletrhu nestihli, nebo pokud jste neměli čas se na něj dostavit. Po dohodě je možné se s námi domluvit na jakémkoliv čase. Volejte ZDARMA 800 73 73 79 nebo vyplňte tento formulář.

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Zpráva či poptávka

Ochrana proti spamu *captcha

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře výhradně pro interní potřebu Mobile Corporation a.s.

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři