Návrhy a dodávky koupelen, obkladů, dlažeb od ProCeram a.s.

27. 8. 2013

26. 8. 2013

Společnost Mobile Point Corporation a.s. společně s ProCeram a.s uzavřeli dohodu o spolupráci v oblasti návrhů a dodávek koupelen, obkladů, dlažeb a veškeré sanity v interiérech domů. Našim zákazníkům nabízíme bezplatné poradenství v návrhu koupelny vč. 3D vizualizace ZDARMA.

Standardy v PDF

Klientům navrhujeme realizaci koupelny v tzv. standardu, který odpovídá katalogu standardů. V případě, že si klient z katalogu standardů žádnou variantu obkladů, dlažeb či doplňků nevybere, je pro individuální přístup připravena vzorkována koupelnového studia ProCeram a.s na adrese: Řevnická 170/4, Praha 5 (Zličín).

logo-proceram
www.proceram.cz

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři