Napsali o nás: Veletrh FOR WOOD

2. 1. 2012

Vyhrajte mobilní dům v anketě k veletrhu FOR WOOD!

Zajímavou možnost, jak získat jedinečný dárek si pro Vás připravil jeden z hlavních partnerů veletrhu FOR WOOD, společnost Mobile Point Corporation a.s. Ta pro Vás ve spolupráci s ABF, a.s. připravila jedinečnou anketu, ve které můžete získat mobilní dům právě od našeho partnera. Nenechejte si proto tuto anketu ujít! 7. ročník veletrhu dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu se uskuteční 8. – 11. února 2012 a hlavním tématem jsou letos masivní dřevostavby – sruby, roubenky a vrstvené masivní dřevo (CLT).

A jak můžete tento krásný dárek získat? Je to velmi jednoduché. Výhercem hlavní ceny soutěže se stává soutěžící, který vyplní celý anketní lístek včetně jména a příjmení, bydliště, telefonu a v neposlední řade e-mailu. Dále musí v anketním lístku uvést co nejpřesnější odpověď na otázky:

1. Kolik vystavovatelů se představí na veletrhu FOR WOOD 2012?
2. Kolik návštěvníků bude celkem hlasovat v této anketě o MOBILNÍ DŮM od společnosti Mobile Point Corporation a.s.?

Celá pravidla můžete najít zde: https://mobile-point.cz/hlasujte-v-ankete-a-muzete-vyhrat-mobilni-dum/. Těšíme se na Vaše odpovědi.

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři