Mobilní domy a mobilní mateřské školky

8. 9. 2014

Problematika nedostatku míst v mateřských školkách je stále jeden z největších a nejaktuálnějších problémů, které se každodenně řeší ve všech krajích, městech a obcích. I když již máme porodní boom za námi, tak tyto děti právě dorůstají do věku, kdy by měly nastupovat do mateřských škol – těch je však nedostatek.

Vzhledem k naléhavosti tohoto problému společnost Mobile-Point Corporation a.s., která se specializuje na obor mobilní domy pro různá využití, vyvinula vhodné, rychlé a navíc ekonomicky výhodné řešení. A to všechno bez nutnosti snižovat vybavenost a kvalitu vnitřního prostředí školek, na které je právě organismus takto malých dětí velmi citlivý!

Oproti konvenčním zděným stavbám je společnost schopna radikálně snížit náklady na pořízení a hlavně dobu dodání toho typu mobilního domu. Celá stavba je nízkoenergetická, lze ji libovolně modulovat.

Více informacích o mobilních mateřských školkách se dozvíte ve specializované sekci.

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři