Mobile-Point Corporation a.s. – o společnosti

rychlost – cena – ekologie – mobilita

Společnost Mobile-Point Corporation a.s. se zabývá produkcí mobilních dřevěných modulů určených pro široké spektrum využití. Naše prvotní zaměření bylo na samostatné rostoucí bydlení nejen pro mladé lidi. Postupem času jsme však vyvinuli i další typy projektů jako jsou například mateřské školy, bydlení pro seniory, komerční objekty a v neposlední řadě i například hausbóty a správní celky. Právě mateřské školy nás inspirovaly k vytvoření revolučního řešení těchto modulárních celků. Vše spočívá v tom, že pokud si obec objedná montovanou mateřskou školu, je pravděpodobné, že se radikálně sníží počet dětí v horizontu několika let. V tento okamžik je možné velice snáze a levně změnit dispozici stávající mateřské školy na bydlení pro seniory, popřípadě pro kulturní vyžití. Z tohoto důvodu jsme tento nový styl návrhu mateřských škol nazvali „stavění s logikou v návaznosti na pozdější potřeby obcí“.

Veškeré typy modulů a modulárních celků dodáváme ve třech typech konstrukce a síly zateplení doporučovaných dle účelu, pro který bude daný objekt sloužit. Jsme schopni dodávat jak moduly v typu „low-cost“ (např. pro garáže, servisy, objekty k sezónnímu použití), tak moduly zateplené v nízkoenergetickém i pasivním standardu (trvalé bydlení, MŠ, sídla firem apod.).

Produkty společnosti Mobile-Point Corporation a.s. zaznamenávají prudký nárůst poptávky od široké veřejnosti, mezinárodních investorů i obecních a městských úřadů a v současnosti pracujeme na projektech po celé České republice, na Slovensku, Polsku, Itálii, Francii, Ukrajině a dokonce i v Africe.

Jiří Licek, generální ředitel společnosti Mobile Point Corporation a.s.

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři