Inteligentní ovládání domu společnosti HAIDY již od 29.000,- Kč

27. 8. 2013

26. 8. 2013

Mobile Point Corporation a.s. uzavřel v minulém týdnu partnerskou smlouvu s výrobcem a dodavatelem inteligentního ovládání domů společností Haidy a.s. Našim zákazníkům nyní nabízíme kromě veškerých výhod dřevostaveb, také dokonalý komfort v rámci jednoduchého ovládání domu. Už nemusíte myslet na nevypnuté světlo a nezabezpečený dům. Mezi největší komfortní prvek patří zejména možnost nastavení teplot v jednotlivých pokojích domu. Neutrácejte za energie, když nejste doma.

Produktové listy v PDF

Našim klientů zpracujeme individuální návrh včetně cenové nabídky. Navštivte naši vzorovou místnost, kde si můžete všechny prvky inteligentního ovládání HAIDY sami vyzkoušet.

logo-haidi
www.haidy.cz

Aktuálně

22. 12 . 2016

PF 2017

28. 10 . 2016

Nově nabízíme: Rekreační chatky s kopulovitým designem

Představujeme Vám úplnou novinku na českém trhu: multifunkční montované rekreační chatky s moderním kupolovitým designem. Zajistíme Vám vše potřebné pro stavbu a umístění chatky na Vašem pozemku od A do … číst celé

27. 10 . 2016

Právě stavíme prototyp hausbótu

Prototyp dřevěného montovaného hausbótu: Co na něj říkáte, líbí se Vám? Pokud byste si chtěli podobný hausbót pořídit a chtěli byste jej vidět naživo, napište nám, rádi Vám prototyp předvedeme.

26. 10 . 2016

Nově realizujeme pokládku travních koberců a instalaci závlahových systémů RAIN BIRD

Nelíbí se Vám současná travnatá úprava Vašeho pozemku či zahrady? Není nic jednoduššího než si u nás objednat pokládku travních koberců vysoké kvality. Upravíme stávající povrch, aby byl vhodný pro … číst celé

Partneři