Poptávkový formulář

Sdělte nám prosím přes tento formulář Váš požadavek, k čemu by měl být modul (či sestava modulů nebo mobilní dům) určený – trvalé bydlení, chatka, komerční využití, pronájem pro studenty, cukrárna, restaurace, kancelář, domov pro seniory, mateřské školy, hlídací centra, povodňová centra a správní celky a např. i hausbóty. Pro kolik osob, popřípadě jak hodně byste chtěli modul či mobilní domy zateplit v návaznosti na předpokládanou úsporu nákladů za teplo při bydlení, kde by stavení mělo být umístěno (zda jde o stavební či nestavební pozemek a konkrétněji kde – lokalita a č.p.p.) a my Vám připravíme nabídku na míru včetně umístění stavby na pozemek. Právě z tohoto důvodu vycházíme vstříc individuálním potřebám zákazníků.

Tento návrh, zakreslení do terénu, či předjednání záměru s místním úřadem, je zcela zdarma. Rovněž zdarma pro naše zákazníky děláme návrh dispozice a vizualizace objektu dle požadavků a poté nezávazná konzultace s našimi odborníky z řad projektantů, architektů a obchodních zástupců.

Jméno a příjmení *

E-mail *

Telefon *

Zpráva či poptávka

Ochrana proti spamu *captcha

Souhlasím se zpracováním osobních údajů v rozsahu vyplněných políček tohoto formuláře výhradně pro interní potřebu Mobile Corporation a.s.

Aktuálně

01. 02 . 2016

Právě stavíme nízkoenergetický RD Rudná

01. 02 . 2016

Připravujeme: Výstavba souboru pasivních domů Čakovice

Zájemci o zakoupení RD v této lokalitě: info@mobile-point.cz. Zobrazit půdorys v PDF Číslo pozemku Pozemek (m2) Nízkoenergetický rodinný dům Pasivní rodinný dům Rezervace RD 01 277,80 5 370 976 Kč … číst celé

25. 01 . 2016

Připravujeme: Výstava souborů chatek a lesní školka – Praha Dolní Chabry

22. 01 . 2016

Připravujeme: Výstavba školícího centra pro environmentální posuzování staveb a vývojové centrum MOBILE POINT CORPORATION

Další informace již brzy.

Partneři